ورود به سایت
فارسی / ENGLISH
چاپ ارسال لینک به دوستان افزودن به لیست علاقه مندی ها

نشست نمايندگان جامعه و وزير نيروپیوست ها

http://sharepoint-dev:5555/irsce/DocLib1/_w/1.jpg

اول شهريورماه جارى نمايندگان شوراي رسته آب، نيرو و بهينه سازي مصرف انرژي جامعه مهندسان مشاور ايران در نشستي با حضور مهندس مجيد نامجو وزيرمحترم نيرو، قائم مقام و معاونين محترم ايشان و برخي از مديران وزارت نيرو شرکت کردند.

نمايندگان جامعه در اين نشست که 2 ساعت به طول انجاميد، ضمن تبيين توانمندي ها، جايگاه و منزلت جامعه مهندسان مشاور ايران به طرح مسائل مرتبط با حرفه، مشکلات ضوابط و آئين نامه هاي موجود و موانعي که مهندسان مشاور با آنها مواجه هستند پرداختند. پس از آن مواردي که به تعامل نزديک تر جامعه با وزارت نيرو منجر خواهدشد؛ مطرح گرديد.

پس از پايان سخنان نمايندگان جامعه، مهندس بهزاد، مهندس عطارزاده، مهندس حاج رسوليها و مهندس بني هاشمي و دکترصادق زاده ديدگاه ها و نظراتي در همين زمينه بيان کردند.

در پايان جلسه مهندس نامجو ضمن تشکر ازحضور نمايندگان جامعه، جلسه را بسيار مفيد ارزيابي و ضمن تأکيد بر نقش جامعه به عنوان عضوي از خانواده وزارت نيرو، لزوم همکاري جامعه در جهت تحقق اهداف و برنامه هاي وزارت نيرو را ضروري دانست.

وزير نيرو همچنين اظهار داشت: «سعي در حل مشکلات "مهندسان مشاور" خواهند داشت» و بدين منظور مقرر گرديد کميته اي به سرپرستي دکتر چيت چيان قائم مقام وزير نيرو، مهندس حاج رسوليها و دکتر صادق زاده به همراهي نمايندگان جامعه مسائل را بررسي و راه حل هايي در جهت رفع اين مشکلات ارائه کنند.

مشروح مذاکرات اين نشست به زودي در وب سايت درج خواهد شد.

Go Search
فصلنامه
 کلیه حقوق این وب گاه متعلق به جامعه مهندسان مشاور ایران است. 1391- 1390©  Powered By NHTC 2010